A SECRET WEAPON FOR BLOG

A Secret Weapon For blog

A Secret Weapon For blog

Blog Article

وزیر پیشین بهداشت ایران از ممانعت نمایندگان مجلس از ارسال گزارش دارویی کمیسیون بهداشت به قوه قضاییه نیز انتقاد کرد و گفت نباید این مخالفت صورت می‌گرفت.

ادعای خبرنگار عراقی: بارزانی در سفر به تهران، تعهداتی داد

در بخش دیگری از گزارش کمیسیون بهداشت و درمان گفته شد به رغم الزامات اجرایی طرح «دارویار»، سازمان برنامه و بودجه مابه التفاوت نرخ ارز ترجیحی (٤٢٠٠ تومانی) با نرخ سامانه نیما در دو سال گذشته به مبلغ ۸۴ هزار میلیارد تومان را به بانک مرکزی پرداخت نکرده و این امر منجر به افزایش بدهی دولت به بانک مرکزی شده است.

کانون فیلمسازان مستقل «حکم ۸ سال حبس و شلاق» برای محمد رسول‌اف را محکوم کرد

اتحادیه اروپا با استفاده از سود دارایی‌های مسدود شده روسیه به نفع اوکراین موافقت کرد

کروسان با یک فنجان قهوه مشهورترین صبحانه فرانسوی‌هاست اما این تمام ماجرا نیست.

واقعا راضی‌ام اصلا راضی نیستم چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

از زمان اجرای این طرح تازه، blog تعداد قابل توجهی از زنان در شبکه‌های اجتماعی از برخورد خشن نیروهای حکومتی با آنها برای تحمیل حجاب اجباری نوشته‌اند.

روز جهانی غذا

این غذا هم همان‌طور که از نامش پیداست متشکل از زعفران، برنج ریزوتو، پیاز، پنیر و سوسیس است.

گزارشگران بدون مرز گفته که با این بازداشت، شمار روزنامه‌نگاران زندانی روس از زمان آغاز جنگ مسکو علیه اوکراین در پنجم اسفند سال ۱۴۰۰، به ۴۰ نفر می‌رسد.

رئیس دموکرات کمیته امور امنیتی مجلس نمایندگان آمریکا از صدور حکم اعدام برای توماج صالحی، خواننده معترض، به شدت انتقاد کرد.

دو جامعه یهودی مجارستان همراه با یک گروه مدافع حقوق یهودیان با انتشار بیانیه‌ای مشترک در روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت، محمود احمدی‌نژاد را «ضدیهودی» خواندند و به حضور او در مجارستان اعتراض کردند.

این نامه در ادامه خواستار آزادی بی قید و شرط تمام کسانی شده‌ است که بدلیل عدم رعایت حجاب اجباری از سوی حکومت بازداشت شده‌اند.

Report this page